DOPRAVA PO PLZNI NAD 500 KČ ZDARMA, DOPRAVA POŠTOU ZDARMA NAD 2000 KČ Více.

Včelařství Balaštík - medová vína

Pár slov o výrobci:

Jsme rodinná včelí farma a naše včelstva se nachází v katastru obce Mutěnice u Hodonína, mezi vinohrady, sady a akátovými lesy. Včelaříme na rámkové míře 42 x 27,5cm a 39 x 24 v uteplených úlech. Společně s rodinnými příslušníky obhospodařujeme 50 kmenových včelstev a počty pomalu každým rokem navyšujeme.

Včelstva máme umístěny na okraji akátových lesů a také současně uprostřed sadové oblasti. Právě těmto sadům, které obklopují naše včeličky jsme vděční za rychlý jarní rozvoj. Věnujeme se také chovu včelích matek pro vlastní potřebu.

V při chovu včel a získávání medu používáme moderní technologie a informace získané od renomovaných českých chovatelů. A samozřejmě, abych byl upřímný, také systém pokus – omyl.

Naším cílem je produkovat druhové medy té nejvyšší kvalita v domácím prostředí, bez přidání čehokoliv co v medu nemá být.

Současně také zpracováváme včelí vosk a výrábíme mezistěny pro včelaře, resp. pro včely. Více info o naší výrobě, postupech a odhodlání si můžete přečíst na www.vcelarskyobchudek.cz

Váš včelař
Petr Balaštík

Petr Balaštík
Zahradní 1270
69611 Mutěnice

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem