Kde naše výrobky najdete?

 

A Samozřejmě na Plzeňských farmářských trzích, jejich termíny najdete zde

Popis prodejen:

 

Farmářský obchod Plzeň Slovany
Naše pečené čaje, sirupy, džemy a marmelády najdete ve Farmářském obchodě na této adrese: Obchod Slovany, Lobezská 63, Plzeň.

 

 

Farmářský obchod Plzeň Centrum
V Plzni najdete ještě jeden farmářský obchod a to na adrese: Obchod Centrum, Šafaříkovy sady 3, Plzeň a v něm i naše výrobky.

 

Farmářský obchod Klatovy
Na adrese Denisova 93, Klatovy najdete novou prodejnu s farmářskými potravinami. Až si půjdete pro čerstvé maso, poctivé sýry, chutnou zeleninu a křupavé pečivo, udělejte si radost i dárkově balenou sklenicí pečeného čaje Od Macháčků. Uvidíte, že Vás svou vůní a chutí potěší! Najdete zde i naše sirupy, džemy a marmelády!

 
Seraf - Obchod pro radost
V Plzni, Roseweltova 15 naleznete kouzelný obchůdek plný krásných a voňavých věcí a dárků nabízí mimo jiné více než 10 druhů našich dárkově balených pečených čajů.
 
 

Teas
Krásný voňavý krámek s čaji z celého světa najdete pár kroků od křižovatky "U Práce" (Klatovská 7, Plzeň) . Průchodem mezi bankou na rohu a prodejnou Rodinka dojdete po pár metrech ke kouzelnému krámku, kde jistě najdete něco pro sebe i pro své nejbližší. Nově tento obchod nabízí také BEZLEPKOVÉ VÝROBKY. A protože se majitelce krámku, paní Jíchové, naše výrobky líbí, najdete zde i širší škálu výrobků od Macháčků. Marmelády, džemy, sirupy, pečené čaje, ovoce do jogurtu. Tak se přijďte podívat, přivonět a potěšit!

Krámek zdraví z přírody
Naše výrobky najdete také na adrese Terezie Brzkové 15, Plzeň, Skvrňany. Krámek, ve kterém naleznete mnoho dobrého i zdravého, a kde Vám paní Sikytová ráda pomůže s výběrem toho pravého právě pro Vás. Kromě našich poctivých dobrot bez konzervantů (marmelády, džemy, sirupy, čaje ...) zde najdete například konopné výrobky Carun a mnoho dalšího.

Svět oříšků a čokolády
Velikou radost mi udělala možnost nabídnout naše výrobky v kouzelném voňavém obchodu Svět oříšků a čokolády na Americké třídě 25 v Plzni. Pro Vás všechny, kteří se pohybujete v centru Plzně, je tady možnost nakoupit si naše pečené čaje, džemy, marmelády, povidla a sirupy a také spoustu jiných laskomin. Zajděte sem, zaručeně Vám to zvedne náladu :-)


Sladké pohlazení Stod

A mimoplzeňské zákazníky potěší možnost zakoupit si moje čaje a džemy v půvabné prodejně paní Langmajerové Sladké pohlazení ve Stodě. Obchod najdete hned u hlavní silnice a mlsné jazýčky zde potěší spousta dobrot, vybraná káva, čaje, vína, oříšky, svíčky, prostě nevíte-li, čím potěšit své blízké, zastavte se ve Stodě. Určitě si vyberete. A zručné ruce paní Langmajerové Vám vše zabalí úplně pohádkově!


Šumavaprodukt Sušice
I v pošumaví se dají naše dobroty zakoupit. Například ve farmářské prodejně ŠUMAVAPRODUKT v Sušici. Pak Zelený zde nabízí i spoustu dalších čerstvých surovin (maso, sýry) nejen ze své farmy.

 

 
Čajíček Hořovice

Obchod, který se zabývá prodejem čajů z celého světa, též čaje bylinné z tuzemska a mnoho dalších tinktur, sirupů, mastí a jiných produktů pro zdraví. V obchůdku najdete i keramiku a dárečky a také naše výrobky. Hořovice, Komenského 49.


Trhovka Rokycany
Na adrese Přemyslova 650 v Rokycanech se nachází prodejna BIOpotravin a zdravé výživy. Nabízejí potraviny vyráběné s láskou, při jejichž pěstování a zpracování nejsou použity chemické postřiky, konzervanty, ani barviva. Sortiment se skládá z bezlepkových potravin, DIA potravin, bylinných čajů, doplňků stravy a knižních titulů, které jsou zaměřené na zdravé vaření a pozitivní myšlení. I zde mají naše výrobky.

Kropáčková Ivana - Zdravá výživa

Na adrese Matice školské 17, České Budějovic najdete obchod se zdravou výživou, převážně produkty pro bezlepkovou dietu, čaje, minerály a také přírodní kosmetiku a v něm i dobroty od Macháčků.

 

Čajový obchod paní Simony Žiškové
Čaje z celého světa a masáže najdete v Plasích, Plzeňská 85. Paní Žiškovou můžete kontaktovat na čísle 775 337 196.
 


Farmářský obchod Slunečnice

Na adrese ve Strakonicích Bavorova 35 je obchod kvalitního zboží od českých farmářů a specialit ze světa a v něm i naše poctivé dobroty.

 


Vinotéka Aureg
Vinotéka v Kolíně, která nabízí stáčená a lahvová vína z Moravy a ze světa, prodej domácích produktů a také dobrot Od Macháčků.


 

Kadeřnictví Jitka - Loza
Až se půjdete nechat ostříhat nebo obarvit ke kadeřnici Jitce, můžete si v Loze 111 při odchodu zakoupit dobrotu z našich výrobků a udělat si tak dvojitou radost :-)

 

Rozmarýnek - Domažlice
Rozmanité a bylinkové zboží, leccos pro radost i pro zdraví. Pro zdraví nabízejí zdravotní čaje, bylinné tinktury a gemmoterapii a péči o pokožku. Pro radost velké množství druhů čajů, belgické pralinky, ovoce a ořechy sušené i v polevách, čokolády, kafíčko, víno i medovinu. Také přírodní kosmetiku, dárkové věci, které souvisejí se sortimentem - sklo, keramika, porcelán na čaje a víno, aromalampy k éterickým olejům, svíčky. Zboží od českých dodavatelů. Nabízejí i floristické služby a tak si zákazníci mohou odnést dáreček i kytici.


Čaje Dárky 

Obchod paní Císařové Nerudova 438 v Nýřanech nabízí naše džemy, marmelády, hruškovidla, sirupy a vypečené ovoce do pohárů, otevírací doba 9 - 17.

 

 
PapáTo Café
Útulná designová kavárna typu francouzského bistra v Rokycanech je místo, kde můžete ochutnan výborné jídlo, dezerty, kávu a zároveň zakoupit dobroty Od Macháčků.
 

 

Na Kvildě
Manželé Chrtovi vybudovali malý ráj na zemi. Totiž na Kvildě. Jejich penzion nabízí masáže, sportovní vyžití (v létě i sjezd na koloběžkách) a nádhernou přírodu v okolí. Ve svém penzionu otevřeli také Kavárnu a cukrárnu, která nabízí poctivou kávu, domácí zákusky a spoustu dobrot vlastní výroby. Aby jste si mohli vypít kafíčko v klidu, je pro děti připravena velká herna. Tady se budete cítit líp než doma.... a až se budete muset rozloučit, můžete si koupit něco dobrého s sebou domů. Třeba i naše dobroty, které pro "Na Kvildě" vyrábíme.


Na lontu
Naše sirupy, ovoce do jogurtu a pečené čaje nabízí i obchůdek v Brně, který dále prodává výrobky z českých farem a výrobky zdravé výživy. www.nalontu.cz

 

Apotéka 
Obchod s názvem Apotéka  najdete v zahradě Kouzelných bylinek na adrese Bylinková 269, 381 01 Český Krumlov. Sortiment zahrnuje bylinky, bylinné čaje, tinktury, bylinnou a léčivou kosmetiku, výrobky z medu, bylinné sirupy a zkrátka vše, co by mělo ve správné apothece být, aby duše ani tělo nestrádalo. www.sumavskebylinky.cz


Síť hypermarketů Globus
Naše pečené čaje můžete zakoupit od září 2015 i na všech českých hypermarketech Globus. www.globus.cz (aktuálně: doprodej pečených čajů již jen v některých hypermarketech)

 

Kavárna Pokec
V Jablonci nad Nisou, na adrese Podhorská 21 je kavárna, která nabízí kávu, čaje, víno, ale i peruánské byliny, ořechy a sušené ovoce a také naše dobroty.


Lovecký restaurant Rudolf II.

V loveckém restaurantu Rudolf II. v Plasích servírují naše pečené čaje a limonády z našich sirupů. Pokud si chcete zajet na skvělý oběd nebo večeři a dát si k tomu výborný čaj nebo limonádu, tak víte kam zajet, a že se to opravdu vyplatí. www.rudolf-ll.cz
 

U Lidušky
Obchod U Lidušky je největším farmářským obchodem v Plzni. Celý obchod funguje jako každodenní "kamenný" farmářský trh. Prodávájí kvalitní české výrobky - pečivo, mléčné výrobky, maso, ryby, uzeniny, mošty, vína, výrobky pro alergiky… Nakoupíte zde vše pro celou rodinu, k tomu i naše výrobky. Najdete je v centru města, v ulici Otýlie Beníškové. Před obchodem vás již z dálky vítá patronka Liduška. Otevřeno mají takto: pondělí - pátek: 7 - 18 h a
sobota: 8 - 12 h. www.obchodulidusky.cz


Activa, spol s.r.o.
Naše výrobky jako dárky pro vaše klienty si můžete vybrat i na www.activa.cz

 

COOP, Jednota
Naše pečené čaje naleznte v těchto prodejnách Jednoty: Toužim (231), Bochov (261), Žlutice (281), Stará Role (241), Karlovy Vary (156), Kaznějov sídliště (158), Třemošná (250), Nýřany (321), Žihle (326), Manětín (330), Horní Bříza (360), Kralovice (380).


Moje Trucovna
V Cerhovicích na adrese Kpt.Kučery 10 Vás ve svém půvabném obchůdku přivítá paní Petra Opatrná.Můžete si u ní nakoupit regionální produkty, řemeslné výrobky, zdravou výživu, BIO potraviny, sezonní čerstvé ovoce a zeleninu, naše pečené čaje, sirupy i džemíky a marmeládky. Je pro Vás připraveno i malé posezení při kávě nebo čaji.

 
Regionální muzeum Nečtiny
Udělejte si výlet do regionálního muzea v Nečtinech, které nabízí rozmanitou expozici, tvořivé dílny, kinokavárnu, suvenýry, naše výrobky a další. Více informací naleznete na: www.nectiny.cz/regionalni-muzeum-nectiny/
 
 
U Farmáře

Obchod U Farmáře v Tachově (Pivovarská 281) nabízí potraviny od regionálních pěstitelů, chovatelů a výrobců. Najdete zde kváskový chléb od Seberů, uzeniny od řezníka Josefa Lukavského, mouky všeho druhu z mlýna z Bohutína, křimické zelí a zelné saláty, zelná šťáva, sezónní zelenina a ovoce, domácí vejce, mošty, bio mléko a sýry z farmy ze Stříbra a samozřejmě naše výrobky. Celkem prodávají pět produktů oceněné titulem Regionální potravina plzeňského kraje. Otevřeno mají každý pátek od 9.00 do 17.00. Otevřeno bývá ještě ve středu od 15.00- do 17.30 hodin, ale to se prodávají pouze kozí sýry.

 

Tea Time 4U
Ve Šternberku v prodejně Tea Time 4U si můžete zakoupit sypané čaje, kvalitní kávy, kakaa, medové pochoutky, domácí marmelády a spoustu jiných pochutin včetně našich výrobků.

 

 

Od Macháčků, Rybnice
V naší výrobně v Rybnici 10  jsme pro Vás zařídili malý obchůdek, kde samozřejmě nabízíme celý náš sortiment, ale naleznete zde i jiné dobroty.

 


Lékárna v Bezovce
Lékárna V Bezovce nabízí svým zákazníkům naše sirupy. Dále nabízí široký sortiment léčiv, zdravotnických potřeb a dalšího doplňkového sortimentu a připravují individuálně připravovaná léčiva.

 

Turnerova chata
Jediná veřejně přístupná chata v I. zóně Národního parku Šumava na břehu řeky Vydry mezi Antýglem a Čeňkovou Pilou. Stylová roubená stavba z konce třicátých let zachovalá v původní podobě, bar, restaurace s krbem a letní terasa. V zimě místo pro běžkaře, v létě pro pěší turistiku a houbaře, na jaře a na podzim oáza klidu uprostřed přírody na regeneraci nervů. Vyměňte televizi a mobil za hořící polena v krbu a šumící bystřinu, která léčí osobní starosti i stres moderní civilisace. Servírují zde domácí limonády z našich sirupů. www.turnerovachata.cz


Ovoce a zelenina Vejprnice
Nově nabízí naše výrobky paní Konkolová ve své prodejně Ovoce a zelenina ve Vejprnicích, na adrese Křimická 907.

 

 

Restaurace Panský dům Chotěboř
V Restauraci Panského domu v Chotěboři a v kavárně Café ART Chotěboř podávají připravené horké nápoje z našeho Hruškovo-skořicového sirupu, to určitě stojí za návštěvu a vyzkoušení. Více info na www.panskydum.cz.

Připravují individuálně připravovaná léčiva.

 

 

Asimina
Prodejna Asimina v Sedlčanech nabízí: čaje, koření, rakytníkové dobroty, ovoce v alkoholu, sušené plody, štávy, sirupy, medoviny a další výrobky, také naše pečené čaje, džemíky a marmeládky. www.asimina.cz

 
 
 
U Levandule
Prodejna se zdravou výživou v Plzni, která nabízí nejen bio potraviny, potravinové doplňky, EKO drogerii, přírodní kosmetiku, pečivu, čaje, výrobky z rakytníku, ale také naše dobroty. Více na www.u-levandule.cz
 
 

Restaurace Modrý Hrozen
Restaurace Modrý Hrozen v Kaznějově je příjemné prostředí s obsluhou a výborným jídlem, které potěší i ty nejmlsnější jazýčky. Výborná minutková kuchyně, polední menu, wifi, široký výběr vín z Habánských sklepů, pěkná dřevěná venkovní terasa s obsluhou. Objednat si zde můžete i domácí limo z našich sirupů, pečené čaje, nebo třeba palačinky s vypečeným ovocem.
 

Absintherie
Absintherie v Praze (Jilská 7 a Náměstí Franze Kafky 14/8, Praha 1) připravují domací limonády z našich sirupů, dále si zde můžete dát absinthová mojita a jiné absintové míchané nápoje, zmzlinku ze Staroplzeneckého absinthu, alkoholicke pralinky ručně tvořené a spousty spousty dalších dobrot.
 
 
Restaurace Chilli Point
Speciální chilli restaurace v Praze, ve které mimo jiné připravují domácí limonády z našich sirupů. Více o Chilli Pointu se dozvíte na www.chillipoint.cz.
 
 
 
Košík farmařské potraviny
V Plzni, na Gerská 15, najdete v Košíku vždy čerstvé, poctivé a nešizené potraviny od českých farmářů a lokálních dodavatelů. Jejich produkty vznikají tradičními metodami, pouze z kvalitních surovin téměř výhradně z Čech a Moravy. Jejich nabídka je rozšířena o naše dobroty.
 
 
U Markétky - Art eko
V Plzni, v Tylově ulici 28, U Markétky najdete spoustu námětů na dárky, nebo si tam jen můžete koupit něco dobrého, zdravého, stejně tak jako naše poctivé dobroty.
 
 
 
Bylinky u Leontýnky
G.Janouška 14, Přerov - Každý den zde pro Vás nabízejí nespočet zdravých dobrůtek, bylinky všeho druhu, zajímavé víno, přírodní produkty a spoustu dalšího. Přijďte ochutnat! Můžete zde zakoupit také naše poctivé dobroty.
 
 
 
Likérka BOUSOV, Podniková prodejna BOUSOV
V Likérce Bousov v Bondy centrum Mladá Boleslav a v Dolním Bousově na Podnikové prodejně Bousov můžete také zakoupit, kromě jiných, naše výrobky.
 
 
 
ZKD Sušice
Naše výrobky jsou v prodeji i na některých prodejnách (cca 8) ZKD Sušice v okolí Sušice.
 
 
 
Farmářský obchod v Domažlicích
Obchod pana Johánka na adrese Kostelní 182, Domažlice, nabízí široký sortiment kvalitních potravin z farem, od pěstitelů, od regionálních potravin. Určitě si k nim přijďte vybrat, nakoupíte a uvaříte o poznání lépe! Otevřeno mají od pon do pát 7:30 - 17 hodin, v sobotu 8 - 12 hodin.
 

Dvůr u Svatého Jakuba Žatec
Naše výrobky naleznete i ve Dvoře u Svatého Jakuba v Žatci, více info o jejich službách naleznete na jejich webových stránkách www.dvurusvatehojakuba.cz

 

COOP Tachov
Naše výrobky koupíte i v prodejně COOP v Tachově, Prokopa Velikého 497, naleznete je krásně vyskládané v regálu, který barvami lahodí oku. 

 
 
Koloniál Doudlevecká
Na adrese Doudlevecká 1705/59, Plzeň v Koloniálu Doudlevecká můžete kromě jiného také zakoupit naše dobroty.
 
 
 
 
Potraviny na Poliklinice
V Kuřimi na adrese Blanenská 982 v Potravinách na Poliklinice koupíte nejen různé chlebíčky, zákusky a čerstvé pečivo, ale také dobroty Od Macháčků, kterými určitě uděláte každému radost.
 
 
Biologika Rokycany
V Biologice najdete spoustu zdravých i bezlepkových potravin a nápojů. Prodej organické kávy a domácích celozrnných dobrot a zdravých chlebíčků. A spolu s tímto sortimentem i naše dobroty.
 
 
 

Špajz
Špajz je obchůdek v Mostě s českými potravinami. Prodávají mléčné výrobky, pečivo, ovoce a zeleninu od místních farmářů, bezlepkové potraviny, vlastní výrobu a dárečky a také naše poctivé dobroty.

 

Magic Home
Magic Home je obchůdek plný chutí v Pardubicích (
Hronovická 2877/1), který kromě širokého sortimentu čerstvých výrobků nabízí také naše poctivé dobroty.

 

Spižírna dobrot
V Konírnách 517, Milovice. Obchůdek s bio, nebio a farmářskými výrobky pro všechny. Dobroty a potraviny, co potěší každého zákazníka.

 

Gurmán
Na adrese Drlíčov 149 v Písku se nachází obchůdek paní Kotrbové ve kterém lze koupit i naše dobroty.

 

Pekařství U Křížka
Pekařství U Křížka je malý krámek s pekařskými výrobky z pekárny Martin Křížek, drobným občerstvením a vším co k pečivu patří. Nachází se v Kostelci nad Orlicí a otevřeno mají od pondělí do pátku od 7 do 15 hodin.

 

Bar Žolík
V Baru Žolík v Havlíčkově Brodě, Beckovského 43 si můžete objendat jak limonády z našich sirupů, tak  i pečený čaj.

BRM kafe s.r.o.
Na adrese Čejetice 170, Mladá Boleslav v BRM kafe si také můžete dát limonádu z našich sirupů.

Farmářský obchod
Přidejte si naše výrobky do košíku ve Farmářském obchodu, který se nachází ve Slunečné ulici 305, Kozojedy, Praha - východ.

 

Twin Lids
Twin Lids je malá rodinná restaurace s cílem nabídnout Vám úžasné jídlo, pití a milou obsluhu. Vše připravují čerstvé. Možná budete chvíli čekat, ale stojí to za to! Nabízejí i limonády z našich sirupů. www.twinlids.cz

 
 
Státní zámek Valtice
V prodejně suvenýrů v zámku Valtice si můžete zakoupit také naše dobroty.
 
 
 
Restaurace Regent Gold
V restauraci Regent Gold na Trocnovském náměstí v Třeboni si můžete ke svělému jídlu dát i výbornou limonádu z našich sirupů.
 
 
 
 
 
Kavárna Na dvorku
Ve Volyni (Palackého 60) v kavárně Na dvorku vám připraví limonády a další dobroty.
 
 
Café Elenni
Café Elenni je kavárna s dětským koutkem, sami si pečou dezerty a dortíky pro zákazníky. Otevírací doba je denně kromě pondělí 9.00 -19.00. Májí rádi kvalitní domácí výrobky, proto si dávají záležet na složení všech produktů, které používají při výrobě nebo nabízí klientům. 
 
 
 
Moving Station - kulturní prostor

Moving Station je prostor pro kulturu, prostor pro současné umění a vzdělávání, který sídlí v nádherné nádražní budově v Plzni na Jižním Předměstí. Zaměřují se především na současné divadlo, tanec a mezioborové umělecké experimenty. Potkáte se tam také s výtvarným uměním, filmovými přehlídkami, hudbou a novým cirkusem. Probíhá tu celá řada kurzů dramatické výchovy a improvizace. A samozřejmě nesmí chybět kavárna. Moving café je otevřeno PO - PÁ 10 - 19 hodin a vždy hodinu před akcí. Můžete si tam dát třeba domácí limonádu z našich sirupů.

 

Kavárna Divadla Alfa
Domací limonády z našich sirupů Vám připraví i v kavárně Divadla Alfa v Plzni na Rokycanské 7.

 
 
Hotel U Zvonu
Hotel U zvonu je komfortní a stylový hotel ve středu Plzně oceněný odbornou porotou jako stavba roku 2006, v těsné blízkosti veškerých pamětihodností a jen pár kroků vzdálený od velké většiny vyhlášených plzeňských pivnic, který svými službami a zázemím dokáže uspokojit náročnou obchodní klientelu z celého světa, ale i rodinu s dětmi. Hotel postavil a vlastní olympijský vítěz, mistr světa a majitel místního extraligového hokejového klubu pan Martin Straka a na jeho vedení a úspěšném chodu se podílí spolu se svou rodinou. Nabízejí limonády z našich sirupů.
 
 
Farma Krupička
Farma Krupička připravuje výrobky s naším ovocem. Pochutnat si můžete na ovocném jogurtu, zákysu, mléce, jogurtomvé mlce a Krupínkovi. Více naleznete na stránkách: farma-krupicka.cz

 

 

Hospodářství Horní Kamenice - prodejna Přeštice
V Přešticích v Mlýnské ulici 1145 narazíte na prodejnu, jejíž sortiment složen z ovoce a zeleniny; nabízejí převážně vlastní produkci zeleniny (česnek, cibule, brambory, zelí, mrkev, červená řepa, gigant...), doplněnou českými pěstiteli. Doplňkový prodej: zdravá výživa a produkty převážně od českých výrobců (med, čokolády, sušené ovoce a zelenina...), otevírací doba projedny je Po-Pá 8.00-17.00, So 7.30-11.30.


BIOTÉKA
BIOTEKA... krámek pro Vaše zdraví, dobrou mysl a radost. Chomutovská 5, Klášterec nad Ohří, provozní doba je od Pondělí do Pátku  (9.00 - 12.00 a 14.00 - 17.00) www.facebook.com/Bioteka

 

Farmoška - Farmářské potraviny
Slovácká 82, Břeclav. V tomto obchůdku najdete kvalitní kváskové pečivo včetně denně čerstvého bezlepkového, široký výběr kravských, kozích a ovčích mléčných produktů, bio kuřecí, krůtí, hovězí čerstvé i vyzrálé a vepřové maso z farem, čerstvé ryby, mošty, medy, kvalitní čokolády, čaje, marmelády, domáci kečup, lečo, zavařeniny, ovoce, zeleninu a mnoho dalších, včetně dobrot Od Macháčků. www.facebook.com/farmoska

Moje Lhota
Kamenný obchod Moje Lhota se nachází v Písku, Žižkova třída 10. Mají otevřeno pondělí až pátek od 8 do 17 hodin, v sobotu od 8 do 11.30 hodin. Koupit si tam můžete různé mléčné výrobky, maso, uzeniny, pečivo, ovoce, zeleninu, ale i trvanlivé výrobky a produkty zdravé výživy. "Ve Lhotě víte, kdo pro Vás zeleninu vypěstoval a kde se pasou kozy, jejichž jogurt si dáte k snídani." Více informací naleznete na www.mojelhota.cz