DOPRAVA PO PLZNI NAD 500 KČ ZDARMA, DOPRAVA POŠTOU ZDARMA NAD 2000 KČ Více.

O Nás

Od roku 2010 vyrábíme dobroty z ovoce a zeleniny - džemy, marmelády, sirupy, pečené čaje, delikatesy k masu a mnoho dalších dobrot. Vyrábíme podle originálních receptur, tradičních postupů a zdravého rozumu. 
Náš jahodový džem obsahuje výhradně české jahody, trošku cukru a výtažek z mořských řas  - Agar, který napomáhá želírování. Žádná zbytečná chemie, barviva ani konzervanty. 
Sirupy vyrábíme z čerstvého ovoce, které ručně odšťavňujeme, z čerstvých bylin nebo z bezu. Sirupy jsou vhodné k přípravě domácích limonád, některé i na horké nápoje.  
Pečené čaje jsou naší láskou, hrajeme si se složením, přípravou i názvy a s dárkovým balením. Jsou krásným dárkem pro ty, kterým chcete udělat radost.
Nejoblíbenějším výrobkem naši zákazníků se za rok 2017 i 2018 stala Chilliáda - delikatesa k masu či sýru. Vyrábíme ji ve verzi "jemná, extra a pálivá bez cukru".
V naší výrobně uplatňujeme poctivou ruční práci, každý kousek ovoce kontrolujeme, krájíme a chystáme do hrnců a pekáčů. Nepoužíváme dochucovadla, barviva, aromata, stabilizátory a konzervanty. Naše výrobky jsou přirozeně bezlepkové.
Vybíráme nejlepší ovoce, preferujeme české pěstitele, vyrábíme s láskou a kořeníme špetkou fantazie. Pochutnáte si, za to Vám ručíme. 
 
Přijměte naše pozvání a podívejte se do naší výrobny: