Napsali / natočili o nás...
 
ZDE se na nás můžete podívat v pořadu Toulavá kamera
 
Do naší výrobny můžete nakouknout i v pořadu MADE IN PLZEŇ:
 
 
Českomoravská a záruční rozvojová banka napsala:
Qap.cz (internetové noviny) Farmářské trhy: Proč je lepší pečený čaj než ten obyčejný?

V sobotu 11. října se na plzeňském náměstí sešly stovky Plzeňanů, aby nakoupily nejen skvělé jídlo a regionální speciality, ale také si popovídaly nebo poseděly u kávy. Konaly se zde v pořadí další Plzeňské farmářské trhy.
My jsme tentokrát zamířili k jednomu konkrétnímu stánku, kde se velmi často 
zastavují návštěvníci trhů, a to ke stánku s pečenými čaji a zjistili jsme pro vás, v čem jsou tyto čaje jiné oproti čajům klasickým. Pečené čaje na farmářských trzích najdete u stánku paní Heleny Macháčkové.
Paní Macháčková nám prozradila, jak se vůbec takový pečený čaj vyrábí. "Vyrábí se ručně, všechno ovoce je to ručně loupané, krájené, peče se ve vlastní šťávě s kořením a s cukrem. Jedná se o přírodní produkt, není v tom žádná chemie, žádná barviva, žádné konzervanty," usmívala se na nás sympatická prodejkyně.
Paní Macháčková udělala svůj první pečený čaj v roce 2010, kdy jeho výrobu pojala jako přípravu voňavého vánočního dárku pro své blízké. Dárek se skutečně osvědčil a během dalšího roku se u Macháčků takříkajíc dveře netrhly, jelikož k nim chodili známí a to nikoli na kávu, ale na pečený čaj. A tak se postupem času stal ze skromného koníčku velký kůň a živnost zároveň.
Příprava čaje není nic jednoduchého. "Než se ten pekáč dostane do trouby, tak je to tak dvě hodiny práce," prozrazuje paní Macháčková. Z takové várky je pak zhruba třicet skleniček výborného čaje.
Plzeňané si pečené čaje skutečně oblíbili. "Nejoblíbenější je Skřítkův sen s borůvkama a Dary lesní víly," doplňuje paní Macháčková s tím, že tyto pečené čaje mají rády především děti.
I my jsme pro vás jeden z pečených čajů ochutnali, od paní Macháčkové jsme si odnesli Višňové snění a nutno podotknout, že paní Macháčková dělá své čaje skutečně s láskou, což je poznat i na výrazné ovocné chuti a vůni, která prostoupí každý domov.
Na další farmářské trhy se na plzeňském náměstí můžete těšit v sobotu 25. října.
 
Televize Zak
Mohli jste nás zahlédnout také v Televizi Zak. Níže je video s reportáží o Farmářských trzích, kde je natočen i náš stánek (1:26).
 
 
 
 
Hodnocení od zákazníků ze slevomatu.
Zde si můžete přečíst hodocení našich zákazníků ze slevomatových akcí. 
 
Hodnocení Vánočního slevomatu 2013.
 
Naše valentýnská slevomatová akce 2014.

 
Hodnocení z letní akce 2014.
 
Prohlédnout si všechny akce a přečíst všechna hodnocení ze slevomatu můžete zde