Představení našich výrobků

25.03.2014 21:57

POCTIVÉ VÝROBKY

 

Pečené čaje jsou moje srdeční záležitost od prvního ochutnání. Když jsem si prvně upekla tenhle ovocný čaj, ještě jsem netušila, kolik dalších jich upeču. Ale hraní si s ovocem mne pohltilo a já vymýšlela nové a nové receptury, vylepšovala chuť, vymýšlela čajům jména a dávala je svým blízkým. Byly vždy vítaným dárkem a stále se neomrzely, protože připravuji víc než pětadvacet různých druhů.

Tak dlouho jsem si s čaji hrála, až jsem dospěla k výsledku, se kterým jsem spokojená. V každé skleničce mého pečeného čaje je víc než 77 % ovoce, jen lehce doslazeného, žádná voda, pouze ovocná šťáva, kterou čerstvé ovoce při pečení pustí. A tu výraznou chuť ovoce jemně podtrhuje špetka koření. Žádné konzervanty, žádná „éčka“. Prostě přírodní čaj s kousky ovoce, na nichž si každý pochutná.

A tyhle báječné voňavé čaje si nyní dovoluji nabídnout i Vám. Za jejich kvalitu Vám ručím. Každý kousek ovoce, který Vám bude v šálku vonět, jsem měla mnohokrát v ruce. Sama si vybírám to nejlepší čerstvé ovoce, sama je ručně připravuji k pečení. Od krásného jablíčka až po dárkové balení skleničky je vše moje ruční poctivá práce.

Ochutnejte, prosím. Můj čaj – s láskou pečený.

Džemy, marmelády a sirupy  postupně obohatily můj sortiment „dobrot ve skle“. Připravuji sirupy z květů i plodů bezinky, ovocné sirupy, poctivé džemy a marmelády – všechny v kvalitě „extra“ a „výběrové“. Tato označení však na etiketách neuvádím, naše výrobky jsou prostě „od Macháčků“. Co na etiketách rozhodně najdete, je obsah ovoce. Pohybuje se podle druhu mezi 50 – 74%! V naší nabídce najdete poctivé domácí džemy, řadu džemů vhodných pro diabetiky (s fruktózou) a také řadu džemů bez konzervantů a klasických želírovacích přípravků (s Agarem).

V žádném z našich výrobků nenajdete barviva. A je až neskutečné, jak krásně barevné je samotné ovoce! Díky tomu, že naše džemy a marmelády jsou vždy z JEDNOHO DRUHU OVOCE (např. jahodový džem obsahuje pouze jahody, cukr a želírovací přípravek, žádná jablka a jiné náhražky), je zaručeno, že si pochutnáte. Náš meruňkový džem vypadá, jako bychom do skleniček zavřeli kus slunce. Je-li to možné, vybíráme ovoce od českých pěstitelů (jahody, třešně, rybíz, meruňky z Moravy, jablka i hrušky). Připravuji také marmelády z citrusových plodů. Pomerančovou, mandarinkovou a citrónovou. Tyto marmelády neobsahují žádnou kůru z citrusů, pouze dužinu šťavnatých zralých plodů. Citrónovou marmeládu, která má nádhernou výraznou chuť, připravujeme podle našeho vlastního zcela originálního receptu.

Sortiment postupně upravujeme a rozšiřujeme podle přání Vás, našich zákazníků. Naše výrobky najdete na farmářských trzích, ve farmářských prodejnách, v prodejnách zdravé výživy, i v některých dalších obchodech. Jejich seznam najdete na  www.odmachacku.cz.                                                        Helena Macháčková