Kniha návštěv

stellaramiresloancompany@gmail.com

stella ramires 06.01.2018
Potřebujete finance?
Hledáte finance?
Hledáte peníze na rozšíření svého podnikání?
Pomáháme jednotlivcům a firmám získat úvěr na podnikání
rozšiřovat a nastavovat novou firmu v rozsahu jakéhokoliv množství. Získejte půjčku za přijatelnou úrokovou sazbu ve výši 3%. Potřebujete tuto hotovost / úvěr pro podnikání a vyúčtovat své účty? Pak nám pošlete e-mail nyní pro více informací kontaktujte nás nyní e-mailem: stellaramiresloancompany@gmail.com

Potřebujete peníze naléhavě? Pomůžeme vám!

Galina 05.01.2018
Potřebujete peníze naléhavě? Pomůžeme vám! Máte problémy nebo máte problémy? Tímto způsobem vám dáváme příležitost rozvíjet nový vývoj. Jako bohatá osoba se cítím povinen pomáhat lidem, kteří se jim snaží dát šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a vzhledem k tomu, že vláda selže, budou muset pocházet od ostatních. Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné dodatečné náklady, pouze dohodnuté částky a nic víc. Nečekejte a nezapomeňte v této publikaci. Zadejte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. Kontaktujte nás dnes (galinaken5@gmail.com)

Potřebujete peníze naléhavě? Pomůžeme vám!

jonathannoah643@gmail.com

jonathan noah 24.12.2017
Jsem soukromý úvěr věřitel, který poskytuje životní příležitostné půjčky. Potřebujete naléhavou půjčku k vymýcení vašich dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání nebo investování? Byli jste odmítnutí bankami a jinými finančními agenturami? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Nehledejte víc, protože jsme v minulosti našli všechny vaše finanční problémy. Zapůjčujeme finanční prostředky jednotlivcům, kteří potřebují finanční pomoc, kteří mají špatný úvěr nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 3%. Chci používat toto médium, abych vás informoval, že poskytneme spolehlivou a příjemcovskou pomoc a budeme ochotni Vám nabídnout půjčku. Takže kontaktujte nás dnes e-mailem na: jonathannoah643@gmail.com

Formulář žádosti o úvěr.

Valdines Amaral Da Silva 19.12.2017
Ahoj .

Potřebuji naléhavou půjčku, abych vám zaplatil účty, koupil auto, koupil si dům, jestli ano, chci, abyste věděli, že půjčujeme lidem tak nízkou, jakou je 2% zájem, takže pokud potřebujete rychlý půjčka bych chtěl nám poslat e-mail: valdinesamaraldasilva@gmail.com tak níže je formulář žádosti o úvěr, takže teď vyplňte a vraťte se k nám.

Formulář žádosti o úvěr.

Příjmení ......
Rod ........
Země
Federální stát ...........
Požadovaná částka půjčky ...
Úvěrová doba .....
Účel úvěru ............
Práce .........
Telefon

Počkáme, abychom se brzy slyšeli.

dobre čaje

mirosla 09.08.2017
dobry den chtěl bych nejprve poděkovat že ještě někdo děla tak poctvíve pečeny čaj moc mi chutnal a ještě jednou děkuji určitě si od vás budu odebírat to nejlepší děkují za pochopení z pozdravem Gažák Miroslav

sirupy

Johny 08.01.2015
Mě chutnají nejvíce výrobky z rybízu.

Dobré věci

Libor 24.08.2014
Vaše výrobky chutnají, báječně a lahodí oku už na první pohled. Takže přeji hodně dobrých nápadů a úspěchú. Já sám také zavařuji atd. ale nechci spadnout do komerčního využití.

Mandarinková marmeláda

Monika 26.01.2014
Helenko, na farmářských trzích jste si mě získala mandarinkovou marmeládou. Moje rodinka z ní je nadšená a proto volám, help :) Trhy začínají až v březnu a to se nedá vydržet :) Dodáváte do obchůdků v Plzni v marmelády?

Re: Mandarinková marmeláda

Helena 22.03.2014
Dobrý den, trhy již brzy začnou, ale nakupovat je možné i v některých obchodech v Plzni - najdete je v záložce "Kde mé čaje najdete". Marmeládky berou např. i v obchodu Oříšky a čokoláda - Slaměnka - na Americké tř. v Plzni.

Marmeláda

Zuza 07.12.2013
Dobrý den, koupila jsem si na jarmarku v Horní Bříze Vaši grapefruitovou marmeládu a je skvělá. Myslela jsem, že vydrží do Vánoc na cukroví, ale nemá šanci:-). Můžete prosím napsat termíny, kdy a kde budete v nejbližší době prodávat své výrobky? Děkuji.
1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek

Kdo je online?